ХУПАВА

В умовах бойових дій та гуманітарної катастрофи, питання чистої питної води виходить на перший план і дорівнює можливості виживання людини.
Науково-дослідницьке ГО Флогістон, взяло на себе відповідальність за розробку систем очищення та підготовки питної води з доступних природних джерел.
Від кишенькового набору для розвідника до 100л ємностей для житлових будинків чи військових підрозділів, сьогодні ми готові надати ефективне, а головне дешеве вирішення проблеми на всіх рівнях

Розробки відпрацьовані, пройдені випробування, документація на стадії сертифікації та реєстрації патентів. Але під час війни нема коли зволікати.
Гарна новина для спонсорів – Хупала, це прекрасна можливість для вас отримати швидкий та конкретний результат.
Ваші пожертви майже одразу перетворюються на на чисту воду для наших воїнів, дітей, вагітних жінок, хворих та біженців.
Для спонсорів відкривається гугл-док де вони можуть повністю контролювати витрачання коштів.
Чиста вода – боєздатність героїв та здоров’я тих хто потерпає від ворожої навали.
Модель N1 Кишеньковий набір “Розвідник” Складається з унікальної суміші коагулянтів та смол та 10 фільтрів, яки перетворюють воду з природних джерел на чисту питну насолоду.
На відміну від розповсюджених таблеток для знезараження, не роблять воду огидною на смак. Прибирають 98% шкідливих домішок та бацил. Очищення води відбувається за рахунок хімічною реакції на молекулярному рівні.
Модель 2 “Козацька” Сумка-фляга з вбудованими, замінними фільтрами об’ємом 2л. Дозволяє фільтрувати та переносити воду, обладнана питною трубкою.
Модель 3. “Галя” Складне силіконове відро з клапаном та фільтром. Об’єм 10л
Стаціонарні системи фільтрації відрізняються об’ємом 60 та 100л та технологією. Номер 4 гравітаційна фільтрація, номер 5 – зворотній осмос під тиском.
Хупала (давньослов’янська) – чиста, охайна, причепурина
Дамо чисту воду тим хто її потребує!
Разом переможемо!!!

Фільтри Katadyn нам передала для міста Миколаїв пані Ірина Меєр та фонд https://www.facebook.com/HandinHandFuerMenschenInDerUkraine/

Похідна модель номер 3. Фільтр для води об’єднаний зі складеним відром, дозволяє приносити та фільтрувати воду об’ ємом 10 літрів.